Home | Avaleht

I love blue. I love crafting. I put my soul in everything I do.

Mulle meeldib sinine. Mulle meeldib käsitöö. Ma olen alati hingega asja juures.


Heegeldatud jõulukampsun kanale

Sellel aastal saabus jõulumeeleolu üsna omapäraselt – lisaks esimesele lumele akna taga potsatas mu messengeri kiri küsimusega, kas ma kanavesti viitsin heegeldada. Küsija oli juba 3 kanavesti omanik ja tahtis pühade puhul oma lemmikutele uhkemat rüüd – ta küsis seekord jõuluteemalisi kampsuneid. Muidugi olin ma just Pinterestis kõik vastavad õpetused ära kustutanud, sest ei arvanud,Continue reading “Heegeldatud jõulukampsun kanale”

Autumn leaf prints

My little one is not a big fan of walking – it is too boring. It is possible to get her moving, but she always ends up with some extra activities or picking something off the ground. So this time her incentive was picking leaves. It is autumn and the leaves are starting to changeContinue reading “Autumn leaf prints”

Sügisene lehemuster

Mu tibu ei ole suur kõndimise fänn – see on liiga igav. Teda on võimalik liikuma saada, kuid see lõppeb alati mingi lisategevusega või ta hakkab midagi maast korjama. Nii et seekord oli tema motivatsiooniprogrammiks lehtede korjamine. On sügis ja lehed hakkavad värvi vahetama ning puudelt langema. Meil õnnestus koguda kena komplekt. Ausalt öeldes, mainitudContinue reading “Sügisene lehemuster”

Work Space

Soovid teavitusi uutest postitustest?

Tegemist on puhtakujuliselt blogiga ja müügipakkumisi ei kaasne.

Would You like to be notified about new posts?

This is purely a blog and doesn’t contain any sales offers.

%d bloggers like this: