Amigurumi kevadjänku lilleliisilt

Ma pole juba ammu midagi heegeldanud. Viimasel ajal sahistan pigem oma paberihunnikus. Kui ma sotsiaalmeedias seda jänest nägin, läksin oma lõngakasti kallale – nii armsat asja ei saa ju tegemata jätta! Ja mis veel parem – see muster on tasuta saadaval lilleliisi kodulehel.

Seekord tegin loomakese oma tibule. Ta vaatab alati suure huviga, kui ma kellelegi midagi meisterdan ja selle jänkumunaga tahtsin temale üllatuse teha. Ta elas jälle iga õhtu kaasa ja suunas mind vahepeal. Tema soovil proovisin jänku naeratama panna, sest tema ütles, et juhendi originaalpildil on kuri jänes. Kuna tutid ei ole mul seni väga õnnestunud ja kipuvad lagunema, otsustasin saba ära jätta ja säästsin sellega ruumi lillede jaoks. Lilled muutsin ka käepärasemaks. Heegeldasin tikkimise asemel väikesed kuuelehelised õied, mis paari nõelapiste ja pärliga keha külge kinnitasin. Lilled tegin ilma mustrita:

  • võluring,
  • esimene ring 6 kinnissilmusega,
  • teisel ringil igasse kinnissilmusesse 1 aassilmus, 2 ahelsilmust, 1 ühekordne sammas, 2 ahelsilmust.

Vahelduseks väga mõnus projekt, kuhu saab edukalt ka lõngalõppe investeerida. Tibu on seitsmendas taevas ja Lihavõteteks valmis!

Amigurumi kevadjänku
#lilleliis

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: